Azt hiszem, hogy az MLSZ-nél is el kellene gondolkozni pár dolgon!
Azt egy percig sem vitatja senki, látja mindenki, hogy futballunkat mind gazdaságilag, mind infrastrukturálisan, minden szempontból próbálják rendbe tenni, és nagyot léptünk előre. Ezt, a sportágon belül, mindannyian nagyra is becsüljük!