Sport

2014, október, 12 Hrutka (Rudi) János 0

Helyi választások

"Nagyon izgulunk" a vegeredmeny miatt! Mi "bukarestben" (szeretettel a helyi sajtonak! :-) ) adtuk le szavazatunkat!
Ti se keslekedjetek!
Meg mindig szep volt fiuk!

2014, október, 11 Hrutka (Rudi) János 0

Bízva bízz

A MAGYAROKBAN most es mindig megvolt a kepesseg, hogy ellenalljanak, plane a roman rohamoknak!
Arra kerem Jenei Imret, hogy tudja elfogadni es elismerni a magyar valogatott helytallasat es pontszerzeset! Ez is a civilizacio jele, alapja! 
Es zarszokent meg arra kernem, hogy bizzon Dardai Palban! Mi MAGYAROK is ezt tesszuk!

2014, október, 9 Hrutka (Rudi) János 0

Menekülés a győzelembe

Elindult...
Bar a roman labdarugo szovetseg elnoke azt nyilatkozta, hogy orulne, ha nem jonnenek magyar szurkolok Mordorba! Sajnos rossz hirunk van elnok ur szamara: elindultunk!

Bővebben
Hrutka János