"Nagyon izgulunk" a vegeredmeny miatt! Mi "bukarestben" (szeretettel a helyi sajtonak! :-) ) adtuk le szavazatunkat!
Ti se keslekedjetek!
Meg mindig szep volt fiuk!
A MAGYAROKBAN most es mindig megvolt a kepesseg, hogy ellenalljanak, plane a roman rohamoknak!
Arra kerem Jenei Imret, hogy tudja elfogadni es elismerni a magyar valogatott helytallasat es pontszerzeset! Ez is a civilizacio jele, alapja!
Es zarszokent meg arra kernem, hogy bizzon Dardai Palban! Mi MAGYAROK is ezt tesszuk!
Elindult...
Bar a roman labdarugo szovetseg elnoke azt nyilatkozta, hogy orulne, ha nem jonnenek magyar szurkolok Mordorba! Sajnos rossz hirunk van elnok ur szamara: elindultunk!