Fiataljaink, a következő 10 év válogatottjának reménységei nem olvasnak internetet, nem olvasnak kritikát! A helyes önkép miatt viszont sokszor jó lenne. Pláne egy 1-3 és egy 1-6 után, akkor is, ha a selejtező nélkül a 8-as döntőbe jutott csapat, egy győzelemmel Izrael ellen, kijutott az U20-as világbajnokságra.
"The fans are the most important part of the club. We are playing for the fans and they keep the club living, that is very important." - valahol, egy messzi messzi galaxison, egy párhuzamos világban... :-)